niedziela, 16 października 2011

Plakaty
Prośba do tych wszystkich, którzy zabrali plakaty do rozwieszenia w swoich parafiach. Proszę, aby uprzednio porozmawiać z księdzem Proboszczem - poprosić o możliwość wywieszenia w gablocie parafialnej i jeśli jest to możliwe, aby na ogłoszeniach parafialnych powiedział kilka słów zachęty o takowej możliwości wyjazdu. Jeśli nic nie wie na temat Europejskich Spotkań Młodych możecie mu o nich opowiedzieć lub przygotować krótką informację do odczytania na ogłoszeniach.

Gdyby była takowa potrzeba wynikająca z chęci posiadania plakatu w parafii do, której nie dotarliśmy dajcie znać - dostarczymy. Jeśli chcecie, aby ktoś z naszego punktu do was przyjechał i np. na spotkaniu grup parafialnych powiedział kilka słów o ESM też dajcie znać - przyjedziemy :)

Dzięki za zaangażowanie i wszystkie dotychczasowe zaproszenia :)

3 komentarze:

Jacek pisze...

Nadmienię o tym, na co mi zwrócono uwagę rok temu - mianowicie należy dodatkowo prosić administratorów gablotek i innych tablic ogłoszeń, aby plakat wisiał do 20 listopada, bowiem przy porządkach plakat na przykład po tygodniu od wywieszenia może zostać nieopatrznie za szybko zdjęty.

Puma pisze...

Zapomniałam to dodać, ale jak widać jesteśmy niezłym zespołem i wszystko funkcjonuje jak należy :)

Anonimowy pisze...

Dzięki serdecznie za scan ulotki.
Fajna realizacja.

hansimuli@freenet.de
Hamburg