środa, 25 listopada 2009

Prezent dla Rodziny goszczącej i znajomych z całego świata


Dostałam ciekawą ofertę, którą się z Wami dzielę. Jeśli będziecie zainteresowani zakupieniem tej Perełki to napiszcie na mojego maila ile sztuk chcecie i w jakim języku, a wtedy zrobię zbiorowe zamówienie. Z tymże aby zamówienie zostało zrealizowane do świąt musimy szybko złożyć zamówienie. Umówmy się, że przyjmuje je do przyszłego wtorku (1.12.2009). Poniżej przedstawiam Wam pełny tekst maila jaki otrzymałam.


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Drodzy w Panu,

pragnę poinformować o nowej publikacji naszego wydawnictwa, która może zainteresować Was przygotowujących się do 32. Europejskiego Spotkania Młodych 2009 w Poznaniu. W ostatnich dniach ukazała się książeczka z popularnej serii „Perełki” pt. Pokój jest możliwy. Peace is possibile. Perełka przygotowana jest w j. polskim i j. angielskim z myślą o młodzieży, która przyjedzie do Poznania, aby uczestniczyć w spotkaniu modlitewnym. Jest ona zbiorem kilku myśli o pokoju zaczerpniętych z Biblii oraz z przemówień m.in. takich osób jak: Jan Paweł II, br. Roger, Patriarcha Bartłomiej, Martin Luther King.

Perełka Pokój jest możliwy. Peace is possibile mogłaby być dobrym a jednocześnie skromnym prezentem i miłą pamiątką od młodzieży polskiej dla tych braci i sióstr z zagranicy, którzy przybędą, aby wspólnie modlić się o pokój. Atrakcyjna jest również cena książeczki, która w sprzedaży detalicznej wynosi 2,95 PLN.

Jeżeli bylibyście zainteresowani propozycją wydawniczą Edycji Świętego Pawła i chcielibyście nabyć większą ilość książeczek, proszę o kontakt z naszą hurtownią w Częstochowie lub Gnieźnie.

Życzę obfitości łask Bożych i darów Ducha Świętego na czas przygotowań i grudniowego spotkania młodych. Niech w tym Roku Kapłańskim szczególne wsparcie duchowe zapewni wszystkim św. Jan Maria Vianney, wzór świętego i pasterza zatroskanego o swoją owczarnię.

Z kapłańskim pozdrowieniem i wyrazami szacunku
ks. Wojciech Kuzioła SSP
asystent dyrektora wydawniczego

Brak komentarzy: