poniedziałek, 25 maja 2009

Wakacyjne Spotkania w Taizé

"Kiedy widzi się tylu młodych ludzi zgromadzonych na wzgórzu w całej ich różnorodności, to jest to po prostu jak święto, które daje nam wielką nadzieję, że pokój między ludźmi jest możliwy.”
Brat Alois, podczas spotkania z młodymi ludźmi w kościele Pojednania w Taizé.
Proponuję Wam wspólny lub indywidualny wyjazd wakacyjny do Taize. Spotkania są organizowane w cyklu tygodniowym: od niedzieli do niedzieli.
Udział w kosztach obejmuje: zakwaterowanie i pełne wyżywienie, a także inne wydatki związane z organizacja spotkań. Proponowany udział w kosztach nie jest taki sam dla wszystkich, lecz uwzględnia możliwości każdego i sytuację poszczególnych krajów. Każdy sam może zdecydować, jaką sumę (mieszczącą się w proponowanym przedziale) jest w stanie złożyć.
Udział w kosztach jest dobrowolny. Dla Polaków w przedziale 4,00 – 7,00 euro za dzień. Powyżej 30 lat 6,50 – 14,00 euro z własnym namiotem lub przyczepą kempingową; 8,00 -17,00 euro zakwaterowanie przydzielane na miejscu. Można mieszkać pod namiotami. Osoby bez swojego namiotu są zakwaterowane pod namiotami lub w kilkuosobowych sypialniach, zależnie od możliwości Taize, (chłopcy i dziewczęta oddzielnie).
Koszty przejazdu:
PELEGRINUS - Wyjazd z Wrocławia w każdą sobotę wieczorem. Cena w obie strony 385 zł
COPERNIC / ORBIS – Warszawa: Wyjazd z kilkunastu miast w Polsce w sobotę lub w czwartek. Cena biletu w obie strony: 450 zł

Szczegółowe informacje na www.taize.fr/pl_rubrique2.html
Zainteresowanych proszę o kontakt na puma27@op.pl
Zapraszamy serdecznie

2 komentarze:

puma27a pisze...

Ja się chyba zdecyduję na tydzień w sierpniu od 2 do 9. Jeśli mi jeszcze coś po drodze nie wyskoczy. Do końca czerwca chciałabym nas zgłosić, aby zapewnić nam na 100% miejsca. Dajcie znać czy jedziecie ze mną :)

Bartek i jego gruby rudy kot pisze...

Ja jestem wstepnie zainteresowany!